Aktualizace administrace webhostingu – SSL certifikáty, volba verze PHP, HHVM a více prostoru

2. 2. 2017

Aktualizovali jsme naši administraci webhostingu. Aktualizace přináší nejen nový responzivní vzhled, ale i další funkce navíc. Mezi hlavní novinky patří možnost nastavení SSL certifikátu včetně možnosti použít certifikát Let’s Encrypt, který je k dispozici zdarma. Aby bylo nastavení ještě snadnější připravili jsme pro vás detailní návody na nastavení SSL certifikátu, přechod na HTTPS u ZenCartu a na přechod na HTTPS u PrestaShopu. Dále možnost výběru verze PHP přímo v nastavení webu. K dispozici jsou verze PHP 5.2, 5.3, 5.4, 5.5, 5.6, 7.0, 7.1 a pro tarif PROFI a GOLD také možnost nastavit HipHop Virtual Machine (HHVM). Také došlo k bezplatnému navýšení prostoru pro všechny tarify.

© Copyright 2006–2024 Zserver s.r.o. RSS Staň se fanouškem Ceny jsou uvedeny bez 21% DPH