Potřebujete vytvořit webové stránky k propagaci Vašeho projektu? Ať už jde o internetový obchod, firemní stránky, mini sites, stránky k propagaci konkrétního produktu nebo třeba osobní stránky, jste na správném místě.

CO NABÍZÍME:

KVALITNÍ INTERNETOVÝ OBCHOD? U nás na počkání!

Prodej přes internet pomocí e-shopu, neboli internetového obchodu, je dnes již běžnou záležitostí. Abyste ale uspěli v konkurenci, je třeba mít kvalitní a optimalizovaný e-shop, kde se bude zákazníkům dobře nakupovat.

My Vám nabízíme internetový obchod na open source systému. Jde o kvalitní volně dostupný software pro správu internetového obchodu – PRESTASHOP a ZENCART.

PRESTASHOP – moderní a kvalitní – to je systém pro správu e-shopu Prestashop, který se těší stále větší oblibě. Používá ho již přes 100 tis. internetových obchodů po celém světě a jejich počet stále roste. Prestashop je oblíben pro nízké zřizovací náklady – platíte pouze za webhosting a registraci domény, samotný systém je Vám nainstalován zdarma. Cena ale není zdaleka to jediné, co je na Prestashopu přitažlivé. Systém je velmi variabilní a jde tzn. s dobou. Nabízí Vám zdarma široké spektrum funkcí, díky kterým bude Váš internetový obchod přehledný a uživatelsky přívětivý. Pro podrobnější informace, technickou specifikaci a DEMO klikněte na odkaz níže.

Chci vědět více o systému PrestaShop

Na přání našich zákazníků navíc nabízíme Prestashop doplňkové moduly např. – Facebook modul, Obrázková prolínačka, Správa komentářů u zboží, Rozšířená patička apod. Pokud budete mít vlastní požadavky na funkce, které nejsou v Prestashopu obsaženy, využijte služeb našich programátorů, kteří Vám příslušný modul naprogramují na míru. Více o programování na míru pro Prestashop.

ZENCART – stejně jako PrestaShop je i ZenCart volně dostupný, uživatelsky přívětivý open source internetový obchod. Tento software je vyvíjen skupinou internetových obchodníků, programátorů, designérů a konzultantů. Nabízí mnoho zajímavých funkcí jak pro administrátory eshopu, tak pro nakupující. Proč platit zbytečně vysoké částky za vlastní eshop, když stačí pouze platba za webhosting a registraci domény! U nás je Vám systém nainstalován zdarma. Pro více informací o systému pro správu internetového obchodu ZenCart, technické detaily a DEMO verzi na vyzkoušení, klikněte na odkaz níže.

Chci vědět více o systému ZenCart

WEBOVÉ STRÁNKY – FIREMNÍ, OSOBNÍ, MINISITES

Internet – využívají ho miliony lidí každý den, k získávání informací, zábavě i nakupování. Každý, kdo chce v dnešní době něco sdělit, upozornit na sebe nebo něco prodat se prezentuje právě na internetu. Ať už jste firma či jednotlivec, vlastní firemní stránky jsou možností jak o sobě dát vědět světu.

FIREMNÍ WEB – internetová prezentace společnosti

Ačkoliv zatím nemají společnosti v České republice povinnost mít vlastní webové stránky, brzy se to změní. Chystaná novela zákona ukládá společnostem povinnost mít vlatní firemní web.

S tvorbou firemní internetové prezentace Vám rádi pomůžeme. Nezáleží na tom, jste li malá rodinná firma nebo společnost s desítkami zaměstnanců. Náš tvůrčí tým je schopný provázet Vás během celého procesu tvorby stránek od vytváření struktury webu, přes grafiku až po plnění obsahem.

Chcete-li firemní stránky, pošlete nám nezávaznou poptávku a my se Vám ozveme zpět.

MINI SITES – internetová propagace produktu či služby

Mini sites plní na internetu funkci pavoučí sítě, kdy Vaše hlavní stránky jsou v samém středu. Úkolem mini sites (neboli mini webových stránek) je přivést na Váš hlavní web relevantní návštěvníky. Mini sites se vytváří k propagaci produktů či služeb, ale i celých společností.

Tyto webové stránky mají za úkol nabídnout lidem, kteří hledají to, co Vy nabízíte, relevantní informace a dovést je až k Vám.

Chcete-li vytvořit mini sites, pošlete nám nezávaznou poptávku a my se Vám ozveme zpět.

OSOBNÍ STRÁNKY – nejen pro odpůrce sociálních sítí

Ačkoliv většina lidí na internetu dnes k sebeprezentaci používá sociální sítě Facebook, Twitter nebo Google+ je stále dost důvodů pro zřízení vlastních osobních stránek, které jsou na sociálních sítích nezávislé. Vlastní osobní stránky nabízí široké možnosti přizpůsobení webu Vašemu účelu a osobnosti.

Příklady pro zřízení vlastní osobní stránky: stránky slavných osobností, sportovců apod. , svatební stránky snoubenců, vlastní blog kde můžete prezentovat své názory a myšlenky, apod.

Chcete-li vytovřit osobní stránky, pošlete nám nezávaznou poptávku a my se Vám ozveme zpět.

© Copyright 2006–2024 Zserver s.r.o. RSS Staň se fanouškem Ceny jsou uvedeny bez 21% DPH