Firemní stránky jsou dnes naprostou nezbytností nejen pro firmy, ale i neziskové organizace, úřady, školy, zkrátka pro všechny instituce, které potřebují být pro své zákazníky a klienty k nalezení. Kdo nemá webové stránky, skoro jako by nebyl. A kdo nemá důvěryhodné a přehledné stránky, ten neuspěje v konkurenci.

Nepodceňujte důležitost kvalitní webové prezentace Vaší organizace či firmy.

Naše společnost spolupracuje již více než 10 let s odborníky na tvorbu webových prezentací. S ohledem na nejmodernější trendy a vývoj v oboru IT nabízíme našim zákazníkům vysokou kvalitu a individuální přístup. U nás máte kompletní servis.

VYTVOŘÍME PRO VÁS:

• Firemní web
  • Mini sites
  • Osobní stránky
  • Webové stránky školy, neziskové organizace, státní instituce

WEBOVÉ STRÁNKY – FIREMNÍ, OSOBNÍ, MINISITES

Internet – využívají ho miliony lidí každý den, k získávání informací, zábavě i nakupování. Každý, kdo chce v dnešní době něco sdělit, upozornit na sebe nebo něco prodat se prezentuje právě na internetu. Ať už jste firma či jednotlivec, vlastní firemní stránky jsou možností jak o sobě dát vědět světu.

FIREMNÍ WEB – internetová prezentace společnosti

Ačkoliv zatím nemají společnosti v České republice povinnost mít vlastní webové stránky, brzy se to změní. Chystaná novela zákona ukládá společnostem povinnost mít vlatní firemní web.

S tvorbou firemní internetové prezentace Vám rádi pomůžeme. Nezáleží na tom, jste li malá rodinná firma nebo společnost s desítkami zaměstnanců. Náš tvůrčí tým je schopný provázet Vás během celého procesu tvorby stránek od vytváření struktury webu, přes grafiku až po plnění obsahem.

Chcete-li firemní stránky, pošlete nám nezávaznou poptávku a my se Vám ozveme zpět.

MINI SITES – internetová propagace produktu či služby

Mini sites plní na internetu funkci pavoučí sítě, kdy Vaše hlavní stránky jsou v samém středu. Úkolem mini sites (neboli mini webových stránek) je přivést na Váš hlavní web relevantní návštěvníky. Mini sites se vytváří k propagaci produktů či služeb, ale i celých společností.

Tyto webové stránky mají za úkol nabídnout lidem, kteří hledají to, co Vy nabízíte, relevantní informace a dovést je až k Vám.

Chcete-li vytvořit mini sites, pošlete nám nezávaznou poptávku a my se Vám ozveme zpět.

OSOBNÍ STRÁNKY – nejen pro odpůrce sociálních sítí

Ačkoliv většina lidí na internetu dnes k sebeprezentaci používá sociální sítě Facebook, Twitter nebo Google+ je stále dost důvodů pro zřízení vlastních osobních stránek, které jsou na sociálních sítích nezávislé. Vlastní osobní stránky nabízí široké možnosti přizpůsobení webu Vašemu účelu a osobnosti.

Příklady pro zřízení vlastní osobní stránky: stránky slavných osobností, sportovců apod. , svatební stránky snoubenců, vlastní blog kde můžete prezentovat své názory a myšlenky, apod.

Chcete-li vytovřit osobní stránky, pošlete nám nezávaznou poptávku a my se Vám ozveme zpět.