Potřebujete GRAFICKÝ NÁVRH ESHOPU anebo ORIGINÁLNÍ FIREMNÍ STRÁNKY?
Pak jste tu správně!

Při vytváření grafických návrhů spolupracujeme s odborníky na tvorbu webových aplikací. Optimalizujeme vzhled s ohledem na rychlost a přehlednost stránek. Vždy zohledňujeme cílovou skupinu návštěvníků Vašeho webu. Pomůžeme Vám vytvořit přehledný a důvěryhodný web pro Vaše podnikání.

GRAFICKÉ PRÁCE KTERÉ NABÍZÍME:

  • WEBDESIGN – grafický návrh webových stránek. Ať už chcete vytvořit internetový obchod, firemní web, mini sites nebo jiné webové stránky, je dobré věnovat grafice webu dostatečnou pozornost. Nenechte si uniknout možnost zapůsobit dobře na potenciálního zákazníka/klienta již v první vteřině, kdy se na Vaše stránky podívá.
  • ZPRACOVÁNÍ TEMPLATE – nakódujeme i Vámi dodanou šablonu nebo grafický návrh. Nemusíte využít služeb našeho grafika. Pokud máte vlastní návrh nebo koupenou šablonu, ve správném formátu, rádi Vám zpracujeme template.
  • NÁVRH LOGA – vytvoříme návrh firemního loga. Logo můžete používat buď na www stránkách, nebo i na vizitkách, hlavičkovém papíru apod. Logem se můžete odlišit od konkurence a pomoci návštěvníkům stránek zapamatovat si Vaši firmu.
  • OSTATNÍ GRAFICKÉ PRÁCE – bannery, obrázkové koláže, y, návrh razítka, tvorba letáků a další grafické práce podle Vašich požadavků

Pokud máte zájem o vytvoření grafického návrhu, pošlete nám nezávaznou poptávku a my se Vám ozveme zpět.

 

© Copyright 2006–2024 Zserver s.r.o. RSS Staň se fanouškem Ceny jsou uvedeny bez 21% DPH