Migrace ZenCart na PrestaShop

Pokud vám již nevyhovují funkce internetového obchodu založeném na systému ZenCart a chtěli by jste přejít na PrestaShop pak vám můžeme nabídnout kompletní migraci dat ze ZenCart na PrestaShop. Migrovat lze ze ZenCart ve verzích 1.2.x, 1.3.x, 1.5.x na PrestaShop 1.6.x – 1.7.x. Lze migrovat i na PrestaShop multistore.

Základní migrace zahrnuje

migraci produktů – obrázky, popisy, atributy
migraci komentářů ke zboží
migraci kategorií – včetně popisů a obrázků kategorií
migraci zákazníků – včetně zachováni funkčnosti původních hesel
migraci objednávek – lze zachovat ID objednávky
migraci URL – dojde k automatickému přesměrování (kód 301) původních adres produktů a kategorií na nové

Postup migrace ZenCart na PrestaShop

  1. vytvoření instalace PrestaShopu na dočasné adrese, na kterou budou migrována data. Na dočasné adrese budete moci vše zkontrolovat a provádět individuální nastavení.
  2. jakmile bude vše připraveno provedeme synchronizaci nových položek a přesměrujeme doménu na novy eshop založený na PrestaShopu
  3. zrušení starého eshopu založeného na ZenCart nebo jeho přesunutí na záložní adresu aby byl dostupný pro pozdější potřebu

Jak dlouho migrace trvá

Samotna migrace je hotová do 24 hodin, ale po migraci je nezbytné vše zkontrolovat a otestovat i ze strany zákazníka. To znamená, že je třeba provést testovací objednávky, nastavení dopravy a plateb a otestování, že vše funguje tak jak má fungovat později v ostrém provozu. Po dokončení testování provedeme finální migraci a přesměrování domény. Celá základní migrace, včetně testování, tedy zabere 2 – 5 dní.

Cena migrace ZenCart na PrestaShop

Konečná cena závisí na množství migrovaných položek. Důležitý je celkový počet produktů, zákazníků a objednávek. Pro přesné nacenění nás prosím kontaktujte.

© Copyright 2006–2024 Zserver s.r.o. RSS Staň se fanouškem Ceny jsou uvedeny bez 21% DPH